Oferta

Od wielu lat zajmujemy się obróbką różnego typu granitu, z którego w późniejszym procesie wykonywane są nagrobki. Materiały stosowane przez naszą firmę posiadają najwyższą jakość i pochodzą od znanych źródeł, dzięki czemu dajemy klientom 100% bezpieczeństwa i odpowiednią ochronę przed czynnikami środowiska zewnętrznego. Specjalizujemy się w tworzeniu nagrobków wg własnych projektów, a także wg preferencji naszych klientów. Służymy również pomocą w przypadku wyboru pomnika.

Oferujemy ponadczasowe spersonalizowane nagrobki z granitu, w różnych odcieniach, rozmiarach i z różnym wzornictwem. Potrafimy wykonać dowolnie wybrany przez klientów wzór na płycie nagrobnej, elegancki grawer oraz wizerunek zmarłego, który zostaje odwzorowany na podstawie dostarczonej przez Państwa fotografii.

Jako jedna z niewielu firm kamieniarskich w Stargardzie jesteśmy w stanie połączyć granit z metalem, stworzyć ozdobny ornament czy wyprodukować metalowy krzyż. Wykorzystywany przez nas materiał to granit polski oraz zagraniczny, który pozyskujemy tylko i wyłącznie z pewnych i sprawdzonych źródeł, co daje nam pewność trwałości wykonanego przez nas nagrobka.

Nasza oferta składa się również z :

  • tworzenia pełnowymiarowych rzeźb nagrobkowych oraz płaskorzeźb z dowolnie wybranym wizerunkiem,
  • wykonywanie metalowych liter w dobranej przez klientów czcionce,
  • produkcja porcelanowych fotografii na podstawie zdjęcia zmarłego,


Zajmujemy się również kamieniarstwem budowlanym – wykonujemy granitowe blaty kuchenne, tarasy, schody, parapety. Materiał wykorzystywany przez naszego kamieniarza to najwyższej jakości granit, który zostaje poddany odpowiedniej obróbce. Wyszlifowaniu kamienia granitowego pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu oraz ułatwia późniejsze czyszczenie powierzchni. W przypadku wykonywania kamiennych form budowlanych, nasi specjaliści dobiorą barwę odpowiednio do wnętrza klienta, dzięki czemu produkt końcowy nada mu niespotykanego charakteru.

Wybierając naszego kamieniarza w mieście Stargard możesz być pewny wysokiej jakości wykonania, profesjonalnej obsługi, z czym niekoniecznie wiążą się wysokie koszty.